تاریخچه فعالیت شرکت

 گروه سرمایه‌گذاری کاوش در سال ۱۳۸۷ تحت عنوان شركت سرمایه‌گذاری و ساختمانی کاوش به‌صورت شركت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره ۱۲۳۴۵۶ مورخ ۰۲/۰۲/۱۳۸۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و شروع به فعالیت نمود. دفتر اصلی شركت واقع در تهران، خیابان برادران شهید امیدوار، کوچه سبزی، شماره ۴ می‌باشد.

گروه سرمایه‌گذاری کاوش، باهدف کمک به عمران و آبادانی هرچه بیشتر کشور، تاسیس گردیده و از ابتدای تاسیس آن همواره کیفیت، در سرلوحه نگرش و سیاست‌گذاری مدیران، سرمایه‌گذاران و کارکنان آن قرار داشته است.

گروه کاوش هرساله با افزایش قابلیت‌های فنی و اجرایی خود تلاش کرده تا نقشی سازنده در بالا بردن فرهنگ ساخت‌وساز مهندسی، ایفا کند. احداث سازه‌های مختلف تجاری و اداری و مسکونی و کارگاهی و نیز احداث ساختمان‌های متعدد با کاربری‌های متفاوت، با لحاظ نمودن مدیریت زمان و هزینه با به‌کارگیری بروزترین تکنیک‌های مدیریت پروژه، ازجمله فعالیت‌های شرکت در طول این سال‌ها بوده است.

مدیریت، مشاوره، طراحی، ساخت و تحویل ساختمان‌ها و سازه‌های متعدد، در اقصی نقاط کشور و همین‌طور سرمایه‌گذاری در انواع پروژه‌های عمرانی، از دیگر افتخارات شرکت به‌حساب می‌آید.

استفاده و به‌کارگیری از مهندسان کار بلد و مجرب، تکنسین‌های متخصص و کارگران متبحر، باعث گردیده تا اجرا و کنترل کمی و کیفی عملیات اجرایی گروه کاوش، به‌راحتی امکان‌پذیر گردد. تلاش این گروه همواره بر رعایت اصول ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست بوده و التزام به مقررات فنی، از همان ابتدا در دستور کار کلیه عوامل قرارگرفته است.